Dussmann - jsme tu pro vás

Kdo jsme - v číslech a faktech

Veškeré naše služby týkající se všech aspektů budov provádíme z jednoho zdroje. Nabízíme řešení, která se rodí z naší vášně pro integrovanou správu budov a technický inženýring zařízení a systémů. Jako součást mezinárodní rodinné společnosti Dussmann Group spojujeme podnikatelské myšlení a kvalitní, inovativní a spolehlivá řešení a zároveň přijímáme odpovědnost za zákazníky, zaměstnance, životní prostředí a celou společnost. Pečujeme o lidi a místa, kde žijí a pracují - abychom jejich život učinili bohatším a snazším.

Nabízíme širokou škálu služeb:

Společnost Dussmann Facility Management nabízí veškeré integrované služby facility managementu. 

Dussmann Technical Solutions se specializuje na elektrotechniku, výtahovou techniku a chladicí a klimatizační techniku.


Nabídka našich služeb je impozantní. Totéž platí o faktech a číslech týkajících se naší společnosti, která vyvažuje dlouholeté tradice a moderní přístupy. Přehled:

 Peterem Dussmannem
Založeno 1963
samostatně prováděných služeb v rámci FM
Portfolio přes 70
zemích po celém světě
Aktivity  v  21

"Společně se snažíme usnadnit život zákazníkům po celém světě prostřednictvím našich služeb poskytovaných lidmi pro lidi. Řídíme se přitom cíli spokojenosti zákazníků, dokonalosti, odbornosti a inovativního ducha.”


Catherine von Fürstenberg-Dussmann, Předsedkyně správní rady nadace Dussmann Group

Představení našeho výkonného managementu

Ing. Ladislav Burian

Jednatel

Ing. Martina Bednarčíková

Ředitelka obchodního oddělení

Jiří Škvor

Provozní ředitel

Dussmann: doma v celé České republice i v zahraničí

Segmenty služeb Facility Managementu jsou tu pro vás, ať už nás potřebujete kdekoli. Regionální struktura společnosti Dussmann vás spojuje s našimi odborníky na více než 70 služeb, a to i ve vašem okolí. Se zaměřením na inovace, digitalizaci a technologie vyvíjíme koncepty a řešení na míru - přímo ve vaší blízkosti a v souladu s vašimi specifickými požadavky v daném odvětví.

Prostřednictvím našeho segmentu technických řešení, který poskytuje řešení v oblasti elektrotechniky, výtahové techniky a chladicí a klimatizační techniky, realizujeme také mezinárodní projekty. Při všech těchto činnostech úzce spolupracujeme s našimi zákazníky z 11 zemí Evropy a Středního východu.

Kontakt blízko Vás

Použijte naši funkci vyhledávání polohy k nalezení správného kontaktního místa ve vašem okolí a kontaktujte příslušnou pobočku – e-mailem, telefonicky nebo jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře.

Dussmann jako největší servisní sekce skupiny Dussmann Group

Skupina Dussmann s 68 200 zaměstnanci v 21 zemích nabízí celou řadu služeb souvisejících s budovami a lidmi. Jedná se o celkovou zastřešující organizaci pro naše sektory Dussmann, Kursana, Dussmann KulturKindergarten a Dussmann das KulturKaufhaus.