Dussmann Facility Management

Kompletní nabídka služeb - individuální a přizpůsobená vašim potřebám

Na českém trhu facility managementu poskytujeme širokou škálu služeb. Kromě toho kombinujeme služby s průmyslovými znalostmi a individuálními potřebami vašeho majetku a/nebo zákazníka. Každá z našich integrovaných služeb facility managementu je zaměřena na podporu vašich klíčových procesů.
Naši specialisté používají spolehlivé postupy a bezpečné metody. Budeme s vámi spolupracovat, abychom zajistili začlenění vašich individuálních požadavků. Naším cílem je snížit vaše náklady a zároveň zlepšit výkonnost. Náš soubor nástrojů k dosažení tohoto cíle zahrnuje průběžnou optimalizaci hodnotového řetězce, průběžné sledování kvality, systém řízení kvality založený na procesech a komplexní dokumentaci. Udržitelné myšlení a činnosti zaujímají ústřední místo ve všem, co děláme.

Facility management - přehled segmentů našich služeb

Zahrada a venkovní vybavení

Ať už potřebujete péči o zahradu a venkovní prostory, nebo zimní služby, poskytujeme komplexní služby facility managementu a rádi se postaráme i o venkovní prostory vašich nemovitostí.

Facility management

Nabízíme Vám komplexní péči o technické zázemí budovy, zajistíme odbornou údržbu a provoz objektu, veškeré revizní, kontrolní a servisní činnosti. Odborným přístupem a moderním technickým zázemím správce zvyšujeme životnost, resp. hodnotu Vašeho majetku.

Kontakt blízko Vás

Použijte naši funkci vyhledávání polohy k nalezení správného kontaktního místa ve vašem okolí a kontaktujte příslušnou pobočku – e-mailem, telefonicky nebo jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře.

Udržitelná opatření v oblasti správy budov

Při čištění se používá voda, elektřina nebo chemikálie. Při své činnosti se zavazujeme k udržitelnosti a k šetření zdrojů. Proto nabízíme řadu ekologických řešení - od používání ekologických pytlů na odpadky a ekologických úklidových systémů až po školení o udržitelnosti pro provozní pracovníky.

Poznejte lépe společnost Dussmann Service s.r.o.

Nahlédněte do zákulisí společnosti Dussmann Service s.r.o. V našich příbězích společnosti Dussmann vám nabízíme zajímavý pohled na každodenní práci našich zaměstnanců a informujeme o našich projektech a zkušenostech.

Vyžádat si nabídku

Nechte si poradit. V závislosti na vašich potřebách vám můžeme nabídnout kompetentní jednotlivé služby nebo přizpůsobený balíček kompletních služeb – vše z jednoho zdroje. Rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Jsme také připraveni vyhovět vašim individuálním požadavkům a přáním v oblasti správy budov a provozů. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu služeb včetně moderních technologií v oblasti výtahů, chlazení a klimatizace, elektrotechniky a automatizační techniky. 

 

Eliška Dostálová

Obchodní asistentka