Více o Dussmann

Naše vášeň

"We care for more" je slib, který náš tým plní každý den při veškeré práci pro vás. Tato jediná věta vyjadřuje naši vášeň a snahu být více než jen pouhým poskytovatelem facility služeb. Koneckonců, ve všem, co děláme, klademe důraz na lidi. Právě pro ně se snažíme navrhovat řešení prostor, které obohacují a usnadňují každodenní život. To platí pro celý segment facility managementu i mimo něj, technické systémy a vybavení - zkrátka pro všechny pracovní prostory v budovách a jejich okolí.


Jak se nám to daří? Tím, že jsme součástí silné mezinárodní servisní společnosti - skupiny Dussmann.  Chcete další podrobnosti? Zde je několik faktů a čísel:

 top 10

Děláme lidi šťastnými, aby mohli být úspěšní

Ať už se staráme o obchodní místa, kancelářské budovy, velké průmyslové objekty, hotely nebo instituce, jako jsou školy a nemocnice, vždy platí jedno: pokud jsou lidé uvnitř spokojeni, bude se dařit i podniku. Požadavky se samozřejmě liší a často jsou poměrně složité. Proto se zavazujeme pracovat po boku našich zákazníků jako dlouhodobý a nadšený partner se zaměřením na řešení. To vše jsou dobré důvody, které z nás dělají správného partnera i pro vás.

A zde jich je ještě více:

  • Máme silnou síť poboček. Společnost Dussmann najdete téměř v každém regionu České republiky. 
  • Každým dnem se zlepšujeme. Všechny naše projekty a služby podléhají neustálému testování a zlepšování.
  • Víme, co děláme.Kdybychom to nevěděli, nemohli bychom se během naší téměř 60leté historie vypracovat z malé regionální společnosti na mezinárodní servisní podnik.
  • Jsme zodpovědní za své činy. Ve všem, co děláme, se řídíme jasnými etickými zásadami a prokazujeme společenskou odpovědnost - vůči zaměstnancům, zákazníkům i celé společnosti.

 

Naše divize

Děláme spoustu věcí. A všechny děláme dobře.

Nabídka služeb pod značkou Dussmann je rozmanitá. Zároveň jsou všichni naši zaměstnanci specialisty ve svých oborech. To přináší řadu výhod, a to i pro nás samotné. Myšlení mimo rámec naší každodenní práce nám dodává další flexibilitu a motivaci a činí firemní kulturu, ve které pracujeme, velmi zvláštní.

Ale vy, naši zákazníci, z toho máte ještě větší prospěch, protože dostáváte jedinečně široké spektrum služeb, a to z jednoho zdroje. U společnosti Dussmann můžete čerpat z bohaté nabídky služeb v následujících oblastech:

  • Úklidové služby 
  • Hotelový servis
  • Bezpečnostní servis
  • Kancelářské služby
  • Zahrada a venkovní vybavení

Dussmann jako největší servisní sekce skupiny Dussmann Group

Skupina Dussmann s 68 200 zaměstnanci v 21 zemích nabízí celou řadu služeb souvisejících s budovami a lidmi. Jedná se o celkovou zastřešující organizaci pro naše sektory Dussmann, Kursana, Dussmann KulturKindergarten a Dussmann das KulturKaufhaus.