Úklidové služby Dussmann

Dbáme na čistotu a pohodu

Pomáháme firmám s úklidem budov. Naše úklidové služby zajišťují více než jen větší čistotu. Zajišťují také pohodu vašich zaměstnanců. S ohledem na to zahrnuje naše portfolio celou řadu profesionálních úklidových služeb. Můžete s námi spolupracovat na definování cílů, kterých pak pro vás dosáhneme. Můžeme například vypracovat koncepci úklidu na míru přímo pro váš objekt, a to vše na základě vašich individuálních potřeb a požadavků.

Přidaná hodnota našich služeb

  • Profesionální úklidové služby
  • Individuální přizpůsobení vašim potřebám  
  • Optimalizované procesy s vysokou efektivitou nákladů

Kontakt blízko Vás

Použijte naši funkci vyhledávání polohy k nalezení správného kontaktního místa ve vašem okolí a kontaktujte příslušnou pobočku – e-mailem, telefonicky nebo jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře.

Úklid, čistota a hygiena z jednoho zdroje

Od společnosti Dussmann získáte obojí: nejvyšší možnou kvalitu a nejlepší možnou hospodárnost. Naše výrobky a čisticí stroje jsou šetrné k materiálům a šetrné k životnímu prostředí. Naše inovativní úklidové služby významně přispívají k udržení hodnoty vaší nemovitosti. A naše integrované řízení kvality zajišťuje trvale dobrý výkon: stálou kvalitu a spolehlivost. Kromě toho jsme pravidelně certifikováni nezávislými zkušebními ústavy.

Udržitelný úklid

Při čištění budov se zaměřujeme na biologicky odbouratelné a vysoce koncentrované produkty a na těsnou fyzickou blízkost našich velkoobchodních partnerů. Čisticí prostředky, papírové zboží a textil mají alespoň jednu ekoznačku: Dussmann a Ecolab

Dussmann Facility Management

Mnohem víc než jen úklid budov

Společnost Dussmann je známá svou širokou nabídkou úklidových služeb. Kromě toho nabízíme i celou řadu různých služeb v oblasti facility managementu - od různých bezpečnostních služeb až po zřízení nabíjecí infrastruktury pro vozový park elektromobilů. Ve spolupráci s našimi zákazníky vytváříme řešení služeb na míru.