Bezpečnostní služby od společnosti Dussmann

Zajišťujeme vaši bezpečnost

Vaše požadavky jsou základem pro bezpečnostní koncepci společnosti Dussmann. Klíčovými faktory pro dokonalé provedení této koncepce jsou kvalita, bezpečnostní personál, dokumentace, organizace a technologie. To je zásadní pro to, abyste mohli nabídnout maximální zabezpečení.
 
Tyto faktory vzájemně slaďujeme, protože koneckonců jen úzká spolupráce nám umožňuje vyvinout a určit kritéria pro co nejlepší kvalitu vašich individuálních bezpečnostních služeb a najít způsoby, jak ověřit, že jsou tato kritéria splněna.

Přidaná hodnota prostřednictvím našich služeb

  • Kvalifikovaný personál  
  • Komplexní dokumentace  
  • Individuální přizpůsobení vašim potřebám  
  • Optimalizované procesy s vysokou efektivitou nákladů

Zde se dozvíte, jak si zachovat bezpečnost. Dokonalé přizpůsobení

Používání pokročilých bezpečnostních technologií vyžaduje dobře vyškolený personál, na který se můžete spolehnout. Proto pečlivě vybíráme naše bezpečnostní specialisty a poskytujeme jim pravidelné další vzdělávání a školení. 

Kromě toho je dokumentace našich bezpečnostních služeb vždy transparentní, bez jakýchkoli mezer. To je důležitý faktor, pokud jde o otázky odpovědnosti, ale to není vše. Je klíčová také z hlediska organizace. 

V neposlední řadě se můžete spolehnout na naše řízení kvality zaměřené na zákazníka, které zahrnuje audity, kontrolní protokoly a nejmodernější počítačové systémy. Naše specializované oddělení pro snadno integrované bezpečnostní systémy zajišťuje, že vaše bezpečnostní technika funguje spolehlivě a je vždy aktuální.

Naše služby v segmentu bezpečnosti

Kontakt blízko Vás

Použijte naši funkci vyhledávání polohy k nalezení správného kontaktního místa ve vašem okolí a kontaktujte příslušnou pobočku – e-mailem, telefonicky nebo jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře.

CUSTOM-FIT SECURITYIntegrovatelná bezpečnostní řešení

Ať už jde o mobilní videověž nebo spolehlivé systémy detekce nebezpečí - téma bezpečnosti vyžaduje dokonalou souhru mnoha komponent. Díky našim integrovatelným řešením nabízíme zabezpečení, které je přizpůsobeno vašim potřebám.

FAST FAULT CLEARANCEÚdržba bezpečnostní technologie

Pomůžeme vám vyřešit poruchy - 24 hodin denně a s konstantní kvalitou služeb. Údržba bezpečnostních technologií je u nás náročnou a sofistikovanou souhrou mnoha provozních a administrativních procesů.

Správa budov společnosti Dussmann

Kompletní nabídka bezpečnostních služeb

Se společností Dussmann můžete být vždy v klidu, protože víte, že jste v bezpečí. To platí nejen pro bezpečnost. Nabízíme celou řadu různých služeb facility managementu, které společně s našimi zákazníky vytváříme do individuálních řešení na míru.