Hygienický úklid od společnosti Dussmann

Hygiena a čistota s vysokými standardy kvality

Naše hygienické úklidové služby se řídí komplexním přístupem, který přináší mnoho výhod pro optimální hygienu, zejména ve zdravotnictví (360° hygiena).

Ve spolupráci s vámi můžeme vypracovat plány čištění a dezinfekce na míru, které zohledňují všechny faktory optimální hygieny. Naše úklidové vozíky Protect bezpečně a spolehlivě skladují všechny čisticí prostředky, abyste měli maximální klid. Díky našemu automatickému, programově řízenému dávkovacímu systému můžeme také zaručit, že jsou všechny naše čisticí prostředky používány správně.

Mezi naše další služby v oblasti hygienického úklidu patří příprava ložního prádla a lůžek. Díky našim zkušenostem a odborným znalostem vám nabízíme vysoký standard kvality.

 

Naše služby

  • Příprava plánů čištění a dezinfekce
  • Hygienické udržovací čištění
  • Dezinfekce
  • Likvidace zvláštních kategorií odpadu
  • Hygienická příprava prádla
  • Příprava lůžek
  • Příprava sterilních předmětů podle potřeby prostřednictvím subdodavatelů nebo zákazníků

Udržitelný úklid budov

Při čištění budov se zaměřujeme na biologicky odbouratelné a vysoce koncentrované produkty a na těsnou fyzickou blízkost našich velkoobchodních partnerů. Čisticí prostředky, papírové zboží a textil mají alespoň jednu ekoznačku: Dussmann a Ecolab.

Kontakt blízko Vás

Použijte naši funkci vyhledávání polohy k nalezení správného kontaktního místa ve vašem okolí a kontaktujte příslušnou pobočku – e-mailem, telefonicky nebo jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře.

Úklidové služby společnosti Dussmann

Služby pro čisté zařízení, od shora dolů, uvnitř i venku

Společnost Dussmann je známá svou širokou nabídkou úklidových služeb. Pokud potřebujete další úklidové služby nad rámec hygienického úklidu, neváhejte se podívat na naši nabídku: