Čištění čistých prostor společností Dussmann

Odbornost s přísnými standardy kvality

Díky náročným požadavkům na zaměstnance, přísným hygienickým pravidlům a pravidlům bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, dodržování mezinárodních standardů kvality a závazku vést komplexní dokumentaci splňujeme nejvyšší standardy kvality v oblasti čištění čistých prostor. Jsme schopni splnit i další požadavky, jako jsou různé klasifikace čistých prostor a směrnice specifické pro dané místo.

Ve spolupráci s vámi vytvoříme koncepci čištění a nastíníme frekvenci čištění, konkrétní postupy čištění a čisticí prostředky.

Úklid čistých prostor závisí také na kvalitě úklidového personálu. Naši zaměstnanci jsou proškoleni o tom, jak se chovat uvnitř čistých prostor a vzdušných zámků, o pravidlech pro odívání, pracovních postupech, dokumentaci, SVP a bezpečnosti a ochraně zdraví. Máme také dlouholeté zkušenosti v oblasti polovodičů, farmaceutického a potravinářského průmyslu a vzduchotechniky až po zdravotnická zařízení.

Naše služby

  • Čištění čistých prostor
  • Správa oděvů
  • Školení interních a externích zaměstnanců

Udržitelný úklid budov

Při čištění budov se zaměřujeme na biologicky odbouratelné a vysoce koncentrované produkty a na těsnou fyzickou blízkost našich velkoobchodních partnerů. Čisticí prostředky, papírové zboží a textil mají alespoň jednu ekoznačku: Dussmann a Ecolab.

Kontakt blízko Vás

Použijte naši funkci vyhledávání polohy k nalezení správného kontaktního místa ve vašem okolí a kontaktujte příslušnou pobočku – e-mailem, telefonicky nebo jednoduše pomocí našeho kontaktního formuláře.

Úklidové služby společnosti Dussmann

Služby pro čisté zařízení, od shora dolů, uvnitř i venku

Společnost Dussmann je známá svou širokou nabídkou úklidových služeb. Pokud potřebujete další úklidové služby nad rámec úklidu čistých prostor, neváhejte se podívat na naši nabídku: