Kariéra ve společnosti Dussmann – Najděte si práci, která vám vyhovuje

Staňte se součástí týmu Dussmann!

Nabízíme služby v mnoha obchodních segmentech. Ty jsou stejně rozmanité jako kariérní příležitosti, které na vás čekají všude v naší společnosti. Z tohoto důvodu také neustále hledáme kvalifikované a motivované zaměstnance. Jsou základem úspěchu naší společnosti. Dussmann nabízí četné možnosti vstupu pro zkušené odborníky i pro zaměstnance, kteří neabsolvovali školení. Rádi uvítáme i lidi vracející se do práce nebo ty, kteří by chtěli zkusit něco nového.

BenefitsMáme toho hodně co nabídnout

Naši zaměstnanci těží z mnoha výhod rozsáhlé servisní společnosti. Konkrétní benefity najdete také v příslušném pracovním inzerátu.

Fér výplata

Dussmann nabízí přesné a spravedlivé odměňování a je základem důvěry všech našich zaměstnanců.

Jistota zaměstnání

Jsme společnost odolná vůči krizi díky vysokému poměru vlastního kapitálu a různorodé firemní struktuře s aktivitami v sektorech správy budov a technických řešení.

Trénink

Příležitosti osobního rozvoje.
 

Rovné příležitosti a rozmanitost

Podporujeme rovné příležitosti, předcházíme všem formám diskriminace a ceníme si kultury rozmanitosti. Jen v České republice pro společnost pracují zaměstnanci z několika zemí.

Lokace

Ať už je váš domov kdekoli, ve vaší blízkosti je práce ve společnosti Dussmann. I když se přestěhujete, stále můžete být součástí týmu díky mobilní práci.

 

 

INVESTMENT IN EMPLOYEESTrénink a vzdělávání

Velký důraz klademe na školení zaměstnanců, protože tak zajišťujeme, že standardy služeb jsou udržovány na trvale vysoké úrovni. To zahrnuje neustálé zadávání informací o produktech, technikách a obchodních aspektech.